Poseł Maks Kraczkowski #kraczkowski



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 38 Piła:


Dane personalne:

Urodzony:
1979-03-09 , Warszawa
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
maks.kraczkowski@sejm.pl
Zawód:
parlamentarzysta
Szkoła:
  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, Prawo - magister (2000)
Strona www:
http://videosejm.pl/maks-kraczkowski

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
38 Piła
Wybrany dnia:
2015-10-25
Data ślubowania:
2015-11-12
Data wygaśnięcia mandatu:
2016-06-30
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
20503
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł VII kadencji
  • poseł V kadencji